FTC-Újpest: Visszakaptuk a sorstól, amit ősszel elvett - Jova

Vágólapra másolva!
2013.03.10. 19:28
Jova Levente, a Ferencváros kapusa szerint most, az Újpest ellen 2–1-re megnyert bajnokin visszakapták a sorstól azt, amit az ősszel elvett tőlük. Akkor Bavon Tshibuabua találata a hosszabbításban (94. perc) 2–1-es Újpest-győzelmet eredményezett.

„Most visszakaptuk a sorstól azt, amit az ősszel elvett tőlünk. Megérdemelten nyertünk, végig uraltuk a találkozót, le a kalappal az egész csapat előtt. Azért vagyok a kapuban, hogy megakadályozzam, hogy gólt kapjunk. Ezt maximálisan megcsináltuk a csapattal” – mondta a meccset közvetítő m1-nek Jova Levente, a Ferencváros kapusa.Jova Levente, a Ferencváros kapusa.

„Szerintem ez kellene Magyarországon mindig, hogy minden mérkőzésre ennyien jöjjenek ki. Fenomenális volt a hangulat. Már egy hete ezt a mérkőzést vártam, annyira jó érzés, ahogy jön ki az ember melegíteni. Az Újpest-szurkolók fütyülnek, míg a Fradi-szurkolók tapsolnak. Nagyon jó élmény.”

Legfrissebb hírek

Hajnal Tamás: A Ferencvárosnak győztes DNS-e van

Labdarúgó NB I
20 órája

Kanadai csatár az FTC hokicsapatának első új szerzeménye

Jégkorong
Tegnap, 12:44

Döntött az MLSZ, megvan, mikor lesz a Magyar Kupa döntője

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 14:35

Férfi vízilabda ob I: A védekezés döntött a párharcokban

Vízilabda
2025.04.28. 09:53

Ferencváros: két országban is téma a válogatott középpályás távozása

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 09:17

Robbie Keane a Ferencváros második félidei teljesítményéről: „pocsékul játszottunk”

Labdarúgó NB I
2025.04.27. 20:43

Az FTC legyőzte az MTK-t és őrzi hárompontos előnyét a tabella élén

Labdarúgó NB I
2025.04.27. 15:14

„Ez volt a legfájdalmasabb meccs az életem során” – Dragana Cvijics az FTC BL-búcsúja után

Kézilabda
2025.04.27. 12:23
Ezek is érdekelhetik