FTC-Újpest: ferencvárosi szurkolókat támadtak meg a Fáy utcában

Vágólapra másolva!
2013.03.09. 19:45
Balhé tört ki a THSE-Sashalom–Ferencvárosi FC BLSZ I-es bajnoki mérkőzést követően a Fáy utcában. Bede Ferenc, a találkozó ellenőre a Nemzeti Sportnak arról számolt be, hogy rendőri intézkedésre is sor került, illetve egy személy megsérült.

A találkozó 1–1-es döntetlennel ért véget, a lefújást követően kapucnis huligánok mintegy negyvenen megtámadták a ferencvárosiakat. A Nemzeti Sport információi szerint az angyalföldi sportlétesítményhez a balhé miatt érkező támadók alighanem a holnapi élvonalbeli rangadóra hangoltak, soraikban lengyel „kollégákat”, Legia-fanatikusokat is felvonultattak.

A balhénak az vetett véget viszonylag gyorsan, hogy három szirénázó rendőrautó a helyszínre érkezett. A támadók elmenekültek. A sérült személynek alighanem eltört az orra, legalábbis vérző arcából erre következtetett a mérkőzés ellenőre.

Legfrissebb hírek

NB I: öt év után várja az Újpest újra az élről a 2. fordulót

Labdarúgó NB I
16 órája

BL-selejtező: bekerült a Fradi keretébe az új szerzemény

Bajnokok Ligája
16 órája

Igaza lesz Horváth Ferencnek? A Kazincbarcika lehet az NB I vadlova?

Labdarúgó NB I
18 órája

BL-selejtező: a Ferencváros hat éve sikerrel vette a Ludogorec képezte akadályt

Bajnokok Ligája
18 órája

Négy itt, három ott – Malonyai Péter jegyzete

Bajnokok Ligája
2025.07.31. 22:59

BL: a Ferencváros meccseit norvég és spanyol bíró vezeti

Bajnokok Ligája
2025.07.31. 13:09

A Ferencváros dolgozik Lisztes kölcsönvételén – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.07.31. 11:45

Ferencváros: a válogatott középpályást kivásárolták szerződéséből – hivatalos

Légiósok
2025.07.31. 10:30
Ezek is érdekelhetik