2.5 év után ismét a Győri ETO FC mezében futballozik Tarmo Kink. Az észt támadó Pintér Attila külön kérésére tért vissza „száműzetéséből, amelyben az angol Middlesbrough, az ukrán Karpaty Lviv és az olasz Varese színeit képviselte. Kink az NSO Tv-nek elmondta, hiányzott neki Győr, célja pedig a bajnoki cím megszerzése.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






