A labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest tulajdonosa, Roderick Duchatelet jelentette be, hogy a klub megnyerte a Csehi István elleni pert. A korábbi ügyvezető munkaviszonya megszüntetésének körülményei miatt indított pert, melyet elveszített.
„Egy megvolt, még 39 van hátra, Újpest–Csehi István 2–1 – olvasható Roderick Duchatelet Twitter-oldalán. – Nem kap egy újabb köteg pénzt a klubból!"
Roderick Duchatelet-nek szerdán ismét bíróságon lesz jelenése, ugyanis az Újpest korábbi tulajdonosa, Tolnai Sándor panaszt tett ellene rágalmazás miatt.
Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik






