Tarsoly Csaba, a labdarúgó NB I-ben szereplő Győri ETO tulajdonosa szerint csapata jó szereplése pozitívan hatott a hazai találkozók nézőszámára, általánosságban pedig jobb stadionok kellenek ahhoz, hogy a szurkolók szívesebben járjanak élvonalbeli mérkőzésre.
„Elsősorban a csapat jó szereplése a legjobb eszköz arra, hogy az ETO Parkba behozzuk a nézőket. A jó őszi szereplés pozitívan hatott a nézőszámra, komoly közösségi élményt jelentettek izgalmasabb mérkőzéseink, amelyekről beszélgetni, vitatkozni lehetett napokkal később is. A klubidentitásunkkal nincs gond, az ETO-nak jelentős szurkolótábora volt, van és lesz is. Általánosságban a hazai viszonyokról azt gondolom, több jobb színvonalú stadion is kell ahhoz, hogy a nézők szívesebben kijárjanak a mérkőzésekre" – nyilatkozta a Győri ETO tulajdonosa, Tarsoly Csaba az nb1.hu-nak. nb1.hu-nak.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54
Ezek is érdekelhetik






