Győr: Az ETO-nak volt, van és lesz is szurkolótábora - Tarsoly

2012.12.17. 11:50
Tarsoly Csaba, a labdarúgó NB I-ben szereplő Győri ETO tulajdonosa szerint csapata jó szereplése pozitívan hatott a hazai találkozók nézőszámára, általánosságban pedig jobb stadionok kellenek ahhoz, hogy a szurkolók szívesebben járjanak élvonalbeli mérkőzésre.

„Elsősorban a csapat jó szereplése a legjobb eszköz arra, hogy az ETO Parkba behozzuk a nézőket. A jó őszi szereplés pozitívan hatott a nézőszámra, komoly közösségi élményt jelentettek izgalmasabb mérkőzéseink, amelyekről beszélgetni, vitatkozni lehetett napokkal később is. A klubidentitásunkkal nincs gond, az ETO-nak jelentős szurkolótábora volt, van és lesz is. Általánosságban a hazai viszonyokról azt gondolom, több jobb színvonalú stadion is kell ahhoz, hogy a nézők szívesebben kijárjanak a mérkőzésekre" – nyilatkozta a Győri ETO tulajdonosa, Tarsoly Csaba az nb1.hu-nak. nb1.hu-nak.

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

Tarsoly Csaba elmondta a verzióját az ETO Park eladásáról

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 16:08

„Azt akarták, hogy adjam el életem egyik legjelentősebb művét” – Tarsoly Csaba az ETO Parkról

Labdarúgó NB I
2026.05.02. 14:54

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

Borbély Balázs: Boldog vagyok, hogy ilyen sok örömet tudtunk szerezni a szurkolóknak

Labdarúgó NB I
2025.12.21. 08:37

A Győr a Bajnokok Ligájában is könnyedén győzött Debrecenben

Kézilabda
2025.10.25. 19:32
Ezek is érdekelhetik