Kaposvár: több hetes kihagyás vár a fiatal középpályásra

Vágólapra másolva!
2012.10.02. 09:01
A korábbi hírekkel ellentétben nem tört el Bőle Lukács lába a szombati, Eger elleni bajnoki mérkőzésen (0–0). A Kaposvár labdarúgójára azonban így is több hetes kényszerpihenő vár – számol be róla a rakoczifc.hu.

Bőle Lukács a kezdő tizenegyben kapott helyet a Kaposvár hétvégi, Eger elleni bajnokiján, ám a hetedik percben az egri Csedomir Pavicsevics hátulról rácsúszott a lábára, és utána nem tudta folytatni a játékot.

Dr. Néber Árpád csapatorvos a klub hivatalos honlapján elmondta: a vasárnap elvégzett mágnesesrezonancia-vizsgálat alapján kiderült, nem tört el és nem is repedt meg a csont a játékos jobb lábában, viszont erős zúzódást szenvedett. A 22 esztendős középpályásra egy-két hetes kényszerpihenő vár.

Legfrissebb hírek

Háromgólos győzelmet aratott a Ferencváros az MTK elleni örökrangadón

Labdarúgó NB I
2 órája

Az ETO emberelőnyben sem tudta bevenni a Paks kapuját

Labdarúgó NB I
7 órája

Hajrában szerzett gólokkal múlta felül a Puskás Akadémia a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
9 órája

Három év után áll újra kiesésre a Diósgyőrben vendégeskedő Újpest

Labdarúgó NB I
2025.10.31. 11:24

NS-infó: Bódog Tamás Nyíregyházán tárgyal

Labdarúgó NB I
2025.10.29. 13:15

Kezdett, gólt lőtt, és 8-ast kapott Cibla Flórián

Labdarúgó NB I
2025.10.29. 11:56

Csertői Aurél visszatér a Hungária körútra: Persze hogy nyerni akarunk!

Labdarúgó NB I
2025.10.29. 09:30

Fiatalszabály: nyűg vagy áldás?

Utánpótlássport
2025.10.29. 09:06
Ezek is érdekelhetik