Eger: október végére készülhet el a világítás a stadionban

2012.09.24. 08:57
Mint ismert, a világítás hiánya miatt még mindig nem játszhatja hazai pályán bajnoki mérkőzéseit az NB I-ben újonc Eger labdarúgócsapata. Kocsis Zoltán tulajdonos-ügyvezető az egrifc.hu-nak elmondta, legkorábban október végén rendezhetnek bajnoki találkozót az egri stadionban.

„A pályázatai kiírás október 3-ig készülhet el, ugyanis hiába kapott a klub önkormányzati jóváhagyást a stadion világításának elkészíttetéséhez, csak jóval a döntés után jött meg az ezzel kapcsolatos határozat – indokolta Kocsis Zoltán tulajdonos-ügyvezető, hogy eddig miért nem láttak még hozzá a munkálatokhoz a létesítményben. – Kéthetes csúszás történt a TAO-s kiírás miatt is, így a tervezett október 16-i átadást nem tudjuk tartani. A világítás kiépítéséhez elengedhetetlenül szükséges szakhatósági engedélyekkel már rendelkezünk, így ezen nem múlhat semmi. Csak azt tudom ígérni, hogy legkorábban a jövő hónap végén gyulladhat fel a fény a Szentmarjay Tibor Városi Stadionban. Addig kérjük a csapat, a szurkolók és minden szimpatizáns türelmét, azon dolgozunk, hogy legyen végre világítás, és az Egri FC valóban a megszokott környezetben játszhassa a hazai pályára kisorsolt mérkőzéseit."Kocsis Zoltán tulajdonos-ügyvezető, hogy eddig miért nem láttak még hozzá a munkálatokhoz a létesítményben. – Kéthetes csúszás történt a TAO-s kiírás miatt is, így a tervezett október 16-i átadást nem tudjuk tartani. A világítás kiépítéséhez elengedhetetlenül szükséges szakhatósági engedélyekkel már rendelkezünk, így ezen nem múlhat semmi. Csak azt tudom ígérni, hogy legkorábban a jövő hónap végén gyulladhat fel a fény a Szentmarjay Tibor Városi Stadionban. Addig kérjük a csapat, a szurkolók és minden szimpatizáns türelmét, azon dolgozunk, hogy legyen végre világítás, és az Egri FC valóban a megszokott környezetben játszhassa a hazai pályára kisorsolt mérkőzéseit."

Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak

Labdarúgó NB I
18 órája

Felkészülés: Gavrics duplázott, az ETO legyőzte a Ferencváros El-ellenfelét

Labdarúgó NB I
20 órája

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
23 órája

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:00

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:29

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:01

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:21

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik