DVTK: Úgy érzem, mintha holt térben mozognék - Dobos

Vágólapra másolva!
2012.07.04. 18:18
Mint arról korábban beszámoltunk, nem marasztalják a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK vezetői a 33 éves Dobos Attilát, így a középpályás valószínűleg kölcsönbe kerülhet.

„Őszintén szólva, nem ért váratlanul ez a döntés. Mivel egy évig még szerződés köt a DVTK-hoz, az esetleges elválás, vagy kölcsönadás ügyében még le kell ülnünk a vezetőkkel. Felvetették, hogy esetleg menjek Kazincbarcikára kölcsönbe, ez is egy lehetőség, és az is, hogy maradok, és esetleg az NB III-ban játszok egy évig, és persze az is, hogy másik csapatnál folytatom″ – nyilatkozta a korábban a Honvédban is futballozó Dobos a boon.hu oldalának.boon.hu oldalának.

„Most egy picit úgy érzem, mintha holt térben mozognék, egy kicsit bizonytalan a helyzetem, de nem aggódom a saját sorsom miatt. Változatlanul látogatom a DVTK edzéseit, és készen állok arra, hogy új kihívás elé nézzek″ – tette hozzá az elmúlt idényben csupán tíz mérkőzésen pályára lépő labdarúgó.

Legfrissebb hírek

Szalai Gábor gólja után miskolci győzelemmel zárta az évet a Ferencváros

Labdarúgó NB I
12 órája

Páratlanul izgalmas év végi hajrá az NB I-ben: négy csapat is esélyes arra, hogy őszi első legyen!

Labdarúgó NB I
21 órája

Babos Bence: Bevallom, érzem magamon a nyomást

Labdarúgó NB I
Tegnap, 6:30

Lukács Dániel duplájával fordított a Puskás Akadémia a DVTK ellen

Labdarúgó NB I
2025.12.13. 18:24

Ha az ETO szombaton nem nyer Nyíregyházán, a Loki legyőzésével már vasárnap őszi első lehet az FTC

Labdarúgó NB I
2025.12.13. 09:18

Kerítésen innen és túl – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2025.12.09. 23:50

Ötvös Bence gólokkal hangolt a Rangers elleni El-csatára

Labdarúgó NB I
2025.12.09. 12:07

A remeklő Acolatse vezérletével a DVTK megnyerte a Nyíregyháza elleni keleti rangadót

Labdarúgó NB I
2025.12.06. 14:34
Ezek is érdekelhetik