Óriáskivetítőn nézhetik Székesfehérváron a Városháza téren az Újpest elleni bajnokit vasárnap azok a Videoton-szurkolók, akik nem utaznak Budapestre.
A mérkőzés előtt és után korábbi Videoton-játékosok értékelik a teljesítményt, és a bajnokcsapat tagjai 21 óra után Csányi Sándor MLSZ-elnöktől és Berzi Sándor alelnöktől vehetik át az aranyérmeket.
Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása
Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08
Ezek is érdekelhetik





