Győri ETO: jó formája visszarepítheti Ahjuperát a zöld-fehérekhez

2011.05.03. 11:54
Klement Tibor, a labdarúgó NB I-ben szereplő Győri ETO ügyvezetője kijelentette: noha az Újpest jelezte vételi szándékát, nem zárható ki, hogy a lila-fehéreknek kölcsönadott Jarmo Ahjupera a nyártól újra Győrben folytatja a pályafutását.

„Ahjuperát idén június 30-ig adtuk kölcsön az Újpestnek azzal, hogy amennyiben 2011 nyarán értékesíteni akarjuk a játékjogát, a liláknak elővásárlási joguk lesz. Árat nem határoztunk meg – idézi a győriek hivatalos honlapja Klement Tibort. – Kovács Zoltán, az Újpest klubigazgatója már jelezte is a vételi szándékukat. Ahjuperát 2013. június 30-ig érvényes szerződés köti hozzánk, és ha az ETO szakmai stábja úgy ítéli meg, akkor a nyártól számítunk a játékára."

Az észt csatár 2009 telén szerződött a Győri ETO-ba, s az év márciusában a Videoton elleni Ligakupa-mérkőzésen kettős lábtörést szenvedett. A csatár felépülése hosszú időt vett igénybe. A több játéklehetőség reményében az ETO 2011 tavaszára kölcsönadta őt az Újpestnek, ahol remekel, 10 bajnoki mérkőzésen 6 gólt szerzett.

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

Németországi érkezők Újpesten, Bognár nélkül kezdi meg a tavaszt az MTK

Labdarúgó NB I
2026.01.21. 17:01

Borbély Balázs: Boldog vagyok, hogy ilyen sok örömet tudtunk szerezni a szurkolóknak

Labdarúgó NB I
2025.12.21. 08:37

A Győr a Bajnokok Ligájában is könnyedén győzött Debrecenben

Kézilabda
2025.10.25. 19:32

Videó: így szerezte meg a vezetést a Ferencvárosnak Varga, amire Matko válaszolt

Labdarúgó NB I
2025.10.19. 20:07
Ezek is érdekelhetik