A DVSC labdarúgócsapatának középpályása, Szakály Péter megbetegedett, így nem játszat a debreceniek szerdai, Basel elleni BL-selejtezőjén – adta hírül a dvsc.hu.
A sérülés után lábadozó Laczkó Zsolt és a szintén betegséggel bajlódó Kabát Péter sem szerepelhet holnap, így Szakály már a harmadik hiányzója lesz Herczeg András klubmenedzser együttesének.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





