A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága mai ülésén 200 ezer forintról 100 ezer forintra csökkentette a Budapest Honvéd pénzbírságát, amelyet a Ferencváros elleni mérkőzésen történt rendezési hiányosságok miatt szabott ki.
Az NB II-es Mezőkövesdben játszó Elek Norbert hárommeccses eltiltását két találkozóra csökkentették.
A Szolnok írásbeli figyelmeztetést kapott a Baktalórántháza elleni meccs rendezési hiányosságai miatt.
A bizottság Páli Attila edzőt (Hévíz) 2010. szeptember 5-ig eltiltotta minden jellegű mérkőzésre vonatkozóan a sportszakmai tevékenységtől, míg Urbin Péter (Bőcs) három bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58
Ezek is érdekelhetik





