Győri ETO: újabb távozók a csapat törökországi edzőtáborából

2009.02.07. 17:33
Ismét megfogyatkozott a Győri ETO FC Törökországban edzőtáborozó felnőtt kerete. Hat játékos, négy különböző válogatott színeiben lép pályára a jövő héten, így a meghívó érkeztével elutaztak a beleki edzőtáborból.
A litván Linas Pilibaitis után két grúz labdarúgóra, David Odikadzére és Rati Aleksidzére is számít hazájuk szövetségi kapitánya. Tarmo Kink, a 27-szeres válogatott észt csatár pedig hazája válogatottjával éppen Belekben szerepel barátságos mérkőzésen.A két fiatal magyar játékos Zámbó Bence és Somodi Bence is gépre száll, az U20-as válogatottal az Alpok-Adria Kupa olaszországi megmérettetésein lépnek pályára.
Legfrissebb hírek

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Ötezren az esőben: átvette a trófeát a bajnok ETO – videó

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 17:39

Tanulmányokra várva – Malonyai Péter jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 00:25

Schön Szabolcs: Csak akkor dől el a bajnokság, ha a Ferencváros nyer

Labdarúgó NB I
2026.04.19. 08:45

Borbély Balázs: Mi és a Ferencváros küzdünk a bajnoki címért!

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 21:06

Robbie Keane: Hiányzott az a fajta energia a játékunkból, amit szerettünk volna belevinni

Labdarúgó NB I
2026.03.22. 22:44

Borbély: Eddig volt két jobb csatárunk Piscsurnál

Labdarúgó NB I
2026.03.05. 10:02

Az ETO a második félidőben megtörte a Vidi ellenállását a Mol Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
2026.02.12. 19:52
Ezek is érdekelhetik