Az MLSZ fellebbviteli bizottsága – függetlenül az eredeti programtól és eltérően a versenybizottság korábbi határozatától – hozzájárult ahhoz, hogy a Soproni Liga augusztus 8-10-i 3. fordulójából elhalasztott Kecskemét–Győr bajnoki mérkőzést szeptember 7-én, vasárnap 18 órai kezdettel játsszák le.
A győri csapaton végigsöprő vírusos megbetegedés miatt a 3. fordulóból elhalasztott mérkőzést eredetileg vasárnap 20 órától rendezték volna meg, a változtatás a két egyesület kérésére történt.
Legfrissebb hírek

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos
Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48

Tanulmányokra várva – Malonyai Péter jegyzete
Labdarúgó NB I
2026.05.03. 00:25
Ezek is érdekelhetik




