Női kosár NB I: a Vasas a 16. meccsét is elveszítette

MTI MTIMTI MTI
2015.02.13. 18:30
A Zalaegerszeg magabiztosan legyőzte a vendég Vasast a női kosárlabda NB I pénteki mérkőzésén.

ZTE:
NAGY D. 17/6, Darida 5/3, Velkey 11/9, Szélesy 5, Zele 17. Csere: VARGA ZS. 15, MacKay 18/6, Jurkó 2. Edző: Gáll Tamás
VASAS: Cymmer 8, AHO NINA 15/3, Farkas F. 2, Tóth T. 4, Határ 17. Csere: Bagi 6, Bach 8/3, Solymosi 6, Gundel-Takács 2, Gocsmann, Szalay V. Edző: Krivacsevics Dragoljub
Az eredmény alakulása. 6. perc: 8–9. 16. p.: 37–33. 24. p.: 56–42. 31. p.: 63–49. 37. p.: 84–60
Kipontozódott: Zele (40. p.)
Gáll Tamás:
– Ritmustalanul játszottunk, de elég volt néhány ritmus- és védekezésváltás, hogy kizökkentsük ellenfelünket és megnyerjük a mérkőzést. A Vasas végig szimpatikusan küzdött.
Krivacsevics Dragoljub: – A rengeteg eladott labda megbosszulta magát, habár a lepattanóban sikerült ellenfelünk fölé nőni. Csapatom végig harcosan küzdött, de a ZTE távoli dobásai megpecsételték a sorsunkat. NŐI KOSÁRLABDA NB I