Férfi kosár NB I: győzelmével közel a rájátszáshoz a Pécs

MTI/NSO MTI/NSOMTI/NSO MTI/NSO
2013.04.16. 20:04
A Pécs hazai pályán legyőzte a Sopront a férfi kosárlabda NB I középszakaszában, az alsóház keddi mérkőzésén, ezzel szinte biztosan ott lesz a legjobb nyolc csapatot felvonultató rájátszásban.

FÉRFI KOSÁRLABDA NB I
KÖZÉPSZAKASZ

Pécsi VSK-PANNONPOWER–Sopron KC 78–70 (23–26, 18–14, 16–12, 21–18)
Pécs, 1000 néző: V: Földházi, Benczur, Jakab
PÉCS: LOESING 16/6, Csabay 7, Kovács P. 3, TÓTH N. 22/6, HENDLEY 18. Cs: Bíró 4, Nagy K. 5, Halász 3. Edző: Csirke Ferenc
SOPRON: Thomas 17/6, Takács N. 5/3, HINKLE 23/9, Barovics 5, TÓTH G. 13/9. Cs: Molnár A. 2, Gombás, Keresztes 5, Vesztergom. Edző: Meszlényi Róbert
Az eredmény alakulása. 3. perc: 7–6. 6. p.: 16–17. 13. p.: 28–28. 17. p.: 37–33. 23. p.: 43–45. 26. p.: 48–52. 33. p.: 62–54. 37. p.: 68–63
Kipontozódott: Kovács P. (35. p.), Molnár A. (40. p.)
Csirke Ferenc: – Nem találok szavakat, fantasztikus győzelem volt, de kell még egy lépés. Egymásra talált a csapat, hatalmas tét mellett egy nagyon jó ellenfelet győztünk le.
Meszlényi Róbert: – Jól küzdöttünk, de ami egész szezonunkat jellemezte, a sérülések most is hátráltatták minket. Filip Barovics is maródian vállalta a játékot. Sajnos most sem volt olyan, aki átlendítsen minket a holtponton.FÉRFI KOSÁRLABDA NB I