Betegség miatt elhalasztják a Körmend–Atomerőmű férfi kosárlabda NB I-es meccset

D. Á./MTID. Á./MTI
2025.01.23. 19:47
Fotó: Facebook/Egis Körmend
Betegség miatt elhalasztják a szombatra kiírt Egis Körmend–Atomerőmű SE mérkőzést a férfi kosárlabda NB I-ben.

A vasi klub csütörtökön a honlapján közölte, hogy elhalasztják az élvonalbeli bajnokit, mert számos játékosuknál influenzaszerű tünetek jelentkeztek.

„Felkerestük az Atomerőmű SE vezetőségét, akiknek jeleztük halasztási szándékunkat, ők a kérésünket elfogadták, ennek hála tudtuk ezt megvalósítani. Köszönjük szépen a paksi kosárcsapat vezetőségének, hogy ilyen sportszerűen és profin kezelték a kialakult helyzetet, nélkülük ez nem valósulhatott volna meg, a mi csapatunk pedig kellemetlen helyzetbe került volna” – áll a közleményben.

A meccs új időpontja március 26., 18 óra.

 

Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél

Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Férfi kosár NB I: kinevezte új vezetőedzőjét a Szolnok – hivatalos

Kosárlabda
2026.06.20. 10:50

A klubhűség mintaképe – interjú Ferencz Csabával

Képes Sport
2026.06.15. 17:45

Férfi kosár NB I: Kaposvárról igazolt a címvédő Falco

Kosárlabda
2026.06.12. 21:10

Távozik a Szolnok kosárlabdacsapatának vezetőedzője – hivatalos

Kosárlabda
2026.06.09. 16:16

Somogyi Ádám: Bárcsak valahogy visszaadhatnám a szeretetet!

Kosárlabda
2026.06.08. 07:47

Férfi kosárlabda NB I: éhes csapatot építene Zlatko Jovanovic Fehérváron

Kosárlabda
2026.06.04. 08:14

Szegedről erősített az ezüstérmes Szolnok a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2026.06.02. 16:10
Ezek is érdekelhetik