Férfi kosár NB I: távozott a ZTE januárban kinevezett edzője
A horvát Ante Nazor távozik a férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Zalaegerszeg vezetőedzői posztjáról – adta hírül a Magyar Távirati Iroda.
Az MTI a ZTE KK honlapjának pénteki beszámolójára hivatkozva írja: a klubvezetőség az elmúlt időszak eredményei és a mutatott játék miatt azonnali hatállyal felmentette a munkavégzés alól a januárban kinevezett trénert, és kezdeményezi a közös megegyezéses szerződésbontást.
Az új vezetőedző kinevezéséig Heinrich Róbert készíti fel az egy győzelemmel és öt vereséggel álló csapatot – tájékoztatott a távirati iroda.
Legfrissebb hírek

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!
Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül
Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni
Kosárlabda
2026.06.02. 12:12
Ezek is érdekelhetik




