A magyar női kosárlabda-válogatott nagy csatát követően 74–70-re legyőzte a házigazda Csehországot az Európa-bajnokság szombati játéknapján, így két forduló után egy-egy győzelemmel és vereséggel áll a csoportjában.
NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSEHORSZÁG
A-csoport, 2. forduló
Magyarország–Csehország 74–70 (24–20, 14–18, 17–12, 19–20)
A csoport másik meccsén
Spanyolország–Ukrajna 76–54
Legfrissebb hírek

A magyar női válogatott ott lehet a 3x3-as kosárlabda Eb-n
Kosárlabda
2026.06.14. 17:43

Női kosárlabda: Dubei Debóra visszavonul a válogatottól
Kosárlabda
2026.05.19. 09:01
Ezek is érdekelhetik





