Kosárlabda: 203 centis amerikai bedobót igazolt az Atom

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.01.01. 12:28
Amerikai bedobóval erősítette meg a keretét az Atomerőmű SE NB I-ben szereplő férfi kosárlabdacsapata.

A nyáron igazolt amerikai irányító, John Roberson a múlt héten távozott az Atomerőműtől, a paksi klub pedig azóta kereste az utódját, és végül Ryan Evans személyében meg is találták az új kerettagot.

A 203 centis, 24 éves amerikai játékos Izraelből érkezik, ahol 22 pont és 9 lepattanó volt az átlaga mérkőzésenkénta másodosztályban, a hármasokat pedig 44 százalékkal értékesítette.

A paksi klub honlapjának tájékoztatása szerint Evans a szezon végéig szóló szerződést kötött az Atommal, és magasságának, illetve agresszivitásának köszönhetően akár négyes poszton is bevethető lesz.

Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél

Kosárlabda
2 órája

Harmadszor is legyőzte hazai pályán az Atomerőműt, bronzérmes a Kaposvár a férfi kosár NB I-ben

Kosárlabda
2026.05.25. 20:08

Férfi kosárlabda NB I: egyenlített az Atomerőmű a bronzcsatában, Ferencz Csaba elbúcsúzott, kiesett a ZTE

Kosárlabda
2026.05.23. 20:54

A Falco legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda-bajnoki döntő harmadik meccsén

Kosárlabda
2026.05.22. 22:08

Ismét előnybe került a Kaposvár a férfi kosárlabda NB I bronzcsatájában

Kosárlabda
2026.05.20. 20:50

Férfi kosár NB I: kaposvári sikerrel rajtolt a bronzcsata, a Sopron lett a hetedik

Kosárlabda
2026.05.14. 20:35

Söprés az elődöntőben, zsinórban harmadszor is Olaj–Falco finálé lesz a férfi kosárlabda NB I-ben

Kosárlabda
2026.05.08. 20:07

Az Olaj nagy csatában, a Falco magabiztosabban nyert idegenben a férfi kosár NB I elődöntőjében

Kosárlabda
2026.05.05. 19:58
Ezek is érdekelhetik