Férfi kosár NB I: az Alba és az Atom is felállt veresége után
Az Alba Fehérvár és az Atomerőmű is magabiztos győzelemmel feledtette a hét végén elszenvedett bajnoki vereségét: a székesfehérváriak a Körmendet győzték le hazai pályán, a paksiak Kaposváron nyertek.
FÉRFI KOSÁRLABDA NB I
3. FORDULÓ
Alba Fehérvár–Egis Körmend 99–82 (30–16, 19–20, 23–15, 27–31)
Kaposvári KK–Atomerőmű SE 67–84 (22–24, 11–27, 12–22, 22–11)
Jegyzőkönyvek később.
KÉSŐBB
Falco KC Szombathely–MAFC
Jászberényi KSE–Zalakerámia ZTE KK
Soproni Sördögök–KTE-Duna Aszfalt
Legfrissebb hírek

Bojan Szubotics: Az Albában mindig éremért kell csatázni
Kosárlabda
2026.06.22. 07:37

Hat játékosától is elköszönt az Alba Fehérvár kosárcsapata
Kosárlabda
2026.05.26. 23:07
Ezek is érdekelhetik






