Női kosár: fegyelmi eljárás indul a DVTK vezetőedzője ellen

2013.04.21. 07:38
Faidt Mihály, a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége játékvezetői bizottságának elnöke a fegyelmi szabályzat alapján eljárást kezdeményez Peresztegi Nagy Ákos, a Work Force DVTK Miskolc vezetőedzője ellen.

Faidt Mihály szerint a Hat Agro Uni Győrrel szemben elveszített női bajnoki elődöntő után Peresztegi lapunknak adott nyilatkozatában nagy nyilvánosság előtt valótlan, sértő tényeket állított a játékvezetők működésével kapcsolatban. Peresztegi lapunknak adott nyilatkozatában nagy nyilvánosság előtt valótlan, sértő tényeket állított a játékvezetők működésével kapcsolatban.

Legfrissebb hírek

Takács-Kiss Virág: A legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy eljutok idáig

Kosárlabda
2026.06.19. 07:21

Tornagyőzelemmel hangolt a vb-re a magyar női 3x3-as kosárválogatott

Kosárlabda
2026.05.26. 12:06

Női kosárlabda NB I: Rátkai Eszter távozott a bajnok Pécstől, folytatás Szekszárdon

Kosárlabda
2026.05.14. 11:45

Hegedűs Péter visszaépítené a bizalmat Győrben

Kosárlabda
2026.05.12. 10:50

WNBA: Juhász Dorka nélkül szenvedett egypontos vereséget a Minnesota

Amerikai sportok
2026.05.10. 10:22

Studer Ágnes a Pécs bajnoki címéről: „Kivételes csapatunk van”

Kosárlabda
2026.05.08. 11:34

Női kosárlabda NB I: egy győzelemre a bajnoki címtől a Pécs

Kosárlabda
2026.05.02. 16:04

Ötmilliós jutalmat kapott a Sopron Basket az MK-győzelemért

Kosárlabda
2026.05.01. 11:19
Ezek is érdekelhetik