Kajak-kenu Eb: Storcz Botond elégedett a 200-as eredményekkel

2010.07.04. 13:40
A magyar kajak-kenu-válogatott két arany mellett egy ezüst- és egy bronzérmet szerzett a trasonai Európa-bajnokság vasárnap délelőtti 200 méteres futamai során. Storcz Botond, a válogatott kapitánya elégedetten értékelt az események után a szövetség honlapjának.
„Elégedett vagyok a délelőtti eredményeinkkel. Legyünk őszinték, Natasától és Katitól vártuk az érmet, sőt az aranyérmet, az viszont kellemes meglepetés, hogy a férfipáros is odaért a dobogóra. Szegeden, a MOL-világkupán Dombi Rudolf és Beé István beborult, így nem tudtuk felmérni, hogy mire lehetnek képesek a nemzetközi mezőnyben – most kiderült, hogy sok mindenre!” „Kovács Gergelynek a tapasztalatszerzés szempontjából fontos, hogy kipróbálta magát az Eb-n, talán Molnár Pétertől vártam egy kicsit többet, és ő is magától. Nem sokkal verték meg, de tudomásul kell venni, hogy 200 méteren ilyen szoros a mezőny. Most már egyébként nemcsak a férfiak, hanem a női kajakosok is szinte egyvonalban érnek be a célba, egyre látványosabb és egyre komolyabb a csata a sprintszámokban is” – mondta Storcz a szövetség honlapjának.
Legfrissebb hírek

Szumó Eb: fiatal, de rutinos csapattal utazik a magyar válogatott

Egyéb egyéni
2026.06.24. 18:38

Kopasz Bálint szerint a bajnok viselkedjen férfiként!

Kajak-kenu
2026.06.22. 11:02

Vívó Eb: ötödik a férfi tőrcsapat

Egyéb egyéni
2026.06.21. 17:46

Hiába pattant néha kifelé a labda, az éremtáblázat élén végeztünk a kajak-kenu Eb-n

Kajak-kenu
2026.06.17. 13:59

Ritmikus gimnasztika: Pigniczki az összetett 27. helyéről várja a folytatást az Eb-n

Torna
2026.05.28. 18:38

Csikós Zsóka: Sohasem gondoltam volna, hogy hirtelen lesz egy ilyen évem

Kajak-kenu
2025.11.27. 11:08

Ifj. Foltán László: Az ICF sportágellenes döntést hozott

Kajak-kenu
2025.11.08. 11:40

Asztalitenisz Eb: női csapatunk a nyolcaddöntőben búcsúzott

Egyéb egyéni
2025.10.16. 11:46
Ezek is érdekelhetik