
Svéd centerrel erősít a Dunaújváros (Fotó: acelbikak.net)
Svéd centert igazolt a jégkorong Erste Ligában szereplő Dunaújvárosi Acélbikák.
A klub hétfői tájékoztatása kiemelte: a 28 esztendős Elliot Lorraine volt svéd, amerikai, norvég és lengyel klub játékosa is, Dunaújvárosba az STS Sanok csapatától érkezett, ahol legutóbbi szezonjában 20 mérkőzésen 16 pontig jutott: 8 találattal és 8 gólpasszal segítette a lengyel egyesületet. A center érkezésével teljessé vált az elmúlt idényben negyeddöntős DAB 2023/24-es kerete.
Az Acélbikák szeptember 29-én a FEHA19 elleni idegenbeli találkozóval kezdi meg szereplését az Erste Ligában.
Legfrissebb hírek

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál
Jégkorong
2026.06.26. 11:02

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja
Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban
Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából
Jégkorong
2026.06.18. 08:32
Ezek is érdekelhetik




