Erste Liga: távozik a DEAC vezetőedzője – hivatalos

M. B.M. B.
2023.02.23. 10:04
null
György József nem folytatja a DEAC kispadján (Fotó: Czinege Melinda/Hajdú-Bihari Napló)
Hivatalos honlapján jelentette be a jégkorong Erste Ligában szereplő DEAC, hogy György József vezetőedző nem hosszabbítja meg az idény végén lejáró szerződését.

A hajdúsági csapat kispadjáról felálló szakember a klub közleménye szerint a jövőben újra a debreceni utánpótlás szakmai vonalát szeretné erősíteni”.

György József mellett a másodedző Kecskeméti Áron is távozik az első csapat szakmai stábjából.

Kecskeméti Áron a DEAC Jégkorong Akadémia szakmai igazgatói posztját tölti be, ami teljes embert kíván, ezen feladata mellett nem tudná maximálisan a másodedzői teendőket ellátni a felnőttgárdánál, ugyanakkor a kapusok felkészítését továbbra is segíti”fogalmaz a DEAC közleménye, amely hozzáteszi, hogy hamarosan új edzőpáros veszi át a fekete-fehér csapat irányítását.

Mint ismert, a DEAC kisebb meglepetésre söpréssel elbukta az Erste Liga play-injét a FEHA19 ellen és nem jutott be a sorozat negyeddöntőjébe.

Legfrissebb hírek

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban

Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából

Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

Erste Liga: Keresztes Levente hosszabbított a magyar bajnokkal

Jégkorong
2026.06.15. 10:09

Erste Liga: a BJA, a Brassó és a Miskolc is hosszabbított egy játékosával

Jégkorong
2026.06.12. 16:43

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC

Jégkorong
2026.06.11. 17:27

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat

Jégkorong
2026.06.10. 16:14
Ezek is érdekelhetik