Jégkorong MK: UTE–FTC derbit rendeznek a négy közé jutásért

UTE–FTC összecsapás is lesz (Fotó: Tumbász Hédi)
Az Újpest a Ferencvárossal, a MAC HKB Újbuda pedig a DVTK Jegesmedvékkel csap össze a jégkorong Magyar Kupa második fordulójában, amelynek tétje a négy közé jutás.
A csütörtöki sorsoláson kiderült az is, hogy a tervezett játéknapok november 24. és 30. lesznek. A továbbjutás oda-visszavágós párharcokban dől el. A címvédő DEAC, valamint az osztrák ligában szereplő Hydro Fehérvár AV19 automatikusan résztvevője a négyes döntőnek, amelyet a január 22–23-i hétvégén tartanak.
JÉGKORONG
MAGYAR KUPA
2. FORDULÓ
MAC HKB Újbuda–DVTK Jegesmedvék
UTE–FTC-Telekom
(MTI)
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18
Ezek is érdekelhetik






