Jégkorong: Tokaji az EBEL rájátszására visszatérne

2013.01.08. 11:04
December 21. óta vállsérüléssel bajlódik a Sapa Fehérvár AV 19 jégkorongcsapatának kapitánya, Tokaji Viktor, és még mindig nem tudni biztosan, hogy mikor térhet vissza. Az érintett mindenesetre legkésőbb a rájátszásra tervezi a visszatérést.

„A héten egyeztetek az orvosommal a sérülésemről, sajnos az ilyen jellegű probléma hetekig is elhúzódhat. Nem szeretnék kockáztatni, hiszen az sem jó, ha kapok még egy bodicseket, és meg kell műteni. A rájátszásra mindenképpen szeretnék felépülni, de addig is jó lenne segíteni a csapatnak – jelezte Tokaji, hogy csapata valahogy mindenképpen eljut a legjobb nyolc közé. – Nem szeretek esélyt latolgatni, de most már nem elég a jó szereplés, körbeverések is kellenek ahhoz, hogy bekerüljünk a felsőházba. Ettől függetlenül nagyobb a valószínűsége annak, hogy meg kell küzdenünk a hetedik-nyolcadik helyért. Olyan még úgysem volt korábban.”

A Linztől elszenvedett vasárnapi vereséggel a Volán távolabb került a biztos rájátszást jelentő felsőháztól – 1–6. hely –, jelenleg a nyolcadik. Tokaji Viktor úgy véli, most már szerencse is kell az alsóházi pokol elkerüléséhez, bár így vagy úgy, mindenképpen eljutnak a playoffba.

Legfrissebb hírek

Osztrák hokiliga: tartotta a lépést a Klagenfurttal, de kikapott a Fehérvár

Jégkorong
2026.03.15. 20:53

Nehéz helyzetben kezdődik újra a Fehérvár negyeddöntős párharca

Egyéb egyéni
2026.03.15. 09:18

Vasárnaptól rendezik a Fehérvár AV19 Klagenfurt elleni negyeddöntőjét

Jégkorong
2026.03.12. 14:32

Osztrák hokiliga: a héten nem lép jégre a Fehérvár a Klagenfurt ellen

Jégkorong
2026.03.11. 13:21

Felébresztik az altatásból az újraélesztett jégkorongozót

Jégkorong
2026.03.11. 11:04

Lendületből érkezve törne borsot a Klagenfurt orra alá a Fehérvár

Jégkorong
2026.03.10. 10:16

Osztrák hokiliga: bravúros bécsi győzelemmel bejutott a rájátszásba a Fehérvár

Jégkorong
2026.03.08. 19:43

Osztrák hokiliga: van még hova előrelépnie a Fehérvárnak

Jégkorong
2026.03.03. 09:18
Ezek is érdekelhetik