Jégkorong: „Hetényire büszke vagyok, elképesztő fickó" - villáminterjúk

2010.04.21. 19:35
A britek ellen 2–0-ra megnyert mérkőzés után kijutott a dicséretből Hetényi Zoltánnak, a magyar jégkorong-válogatott kapusának, aki előtt még az ellenfél szövetségi kapitánya is megemelte a kalapját.
VILLÁMINTERJÚK LJUBLJANÁBÓL

Kóger Dániel: „Boldog vagyok, hogy újabb ellenfelünket sikerült lenulláznunk. Már csak egyet kell."


Svasznek Bence:
„Fantasztikus győzelem, fantasztikus Hetényi."


Vas Márton:
"Nagyon jó meccs volt, amelyen egy kiváló csapatot tudtunk legyőzni. A britek agresszíven játszottak, ezt bizonyítja, hogy a hajrában négy emberrel is megkockáztattak egy támadást, amit azért nem sokan mernének ellenünk bevállalni."


Kovács Csaba:
„Örülök, hogy ismét kapott gól nélkül sikerült győznünk. Hetényire büszke vagyok, elképesztő fickó! Nem idegeskedtünk, jól játszottunk és jól védekeztünk, ez pedig fontos, mivel nagy tornát csak olyan csapat tud nyerni, amelyik jó hátul, annyira meg vagyunk jók, hogy elöl legyenek helyzeteink."


Paul Thompson:
„Megvoltak a lehetőségeink a gólszerzésre, de szembetaláltuk magunkat egy nagyszerű estét kifogó kapussal. Legalább egy gólt megérdemeltünk volna, arra rászolgáltunk."


Ted Sator:
„Gratulálok a brit csapatnak. A 2007-es vb óta – amelyen Ted Sator még a szlovénokat irányította, a szerk. – nagyon sokat fejlődtek. Láttuk a tegnapi mérkőzésüket is, amelyen szintén nagyot játszottak, és az ott tapasztaltakat is felhasználtuk ma ellenük."


Hetényi Zoltán:
„Egy kapus célja mindig a shutout, ezért örülök, hogy újabb meccset hoztam le kapott gól nélkül. Köszönöm a kapitánynak a bizalmat és hogy első számú kapus lehetek. A társaknak a sok segítségért, a közönségnek pedig a biztatásért jár köszönet.

VILLÁMINTERJÚK LJUBLJANÁBÓL

Kóger Dániel: „Boldog vagyok, hogy újabb ellenfelünket sikerült lenulláznunk. Már csak egyet kell."


Svasznek Bence:
„Fantasztikus győzelem, fantasztikus Hetényi."


Vas Márton:
"Nagyon jó meccs volt, amelyen egy kiváló csapatot tudtunk legyőzni. A britek agresszíven játszottak, ezt bizonyítja, hogy a hajrában négy emberrel is megkockáztattak egy támadást, amit azért nem sokan mernének ellenünk bevállalni."


Kovács Csaba:
„Örülök, hogy ismét kapott gól nélkül sikerült győznünk. Hetényire büszke vagyok, elképesztő fickó! Nem idegeskedtünk, jól játszottunk és jól védekeztünk, ez pedig fontos, mivel nagy tornát csak olyan csapat tud nyerni, amelyik jó hátul, annyira meg vagyunk jók, hogy elöl legyenek helyzeteink."


Paul Thompson:
„Megvoltak a lehetőségeink a gólszerzésre, de szembetaláltuk magunkat egy nagyszerű estét kifogó kapussal. Legalább egy gólt megérdemeltünk volna, arra rászolgáltunk."


Ted Sator:
„Gratulálok a brit csapatnak. A 2007-es vb óta – amelyen Ted Sator még a szlovénokat irányította, a szerk. – nagyon sokat fejlődtek. Láttuk a tegnapi mérkőzésüket is, amelyen szintén nagyot játszottak, és az ott tapasztaltakat is felhasználtuk ma ellenük."


Hetényi Zoltán:
„Egy kapus célja mindig a shutout, ezért örülök, hogy újabb meccset hoztam le kapott gól nélkül. Köszönöm a kapitánynak a bizalmat és hogy első számú kapus lehetek. A társaknak a sok segítségért, a közönségnek pedig a biztatásért jár köszönet.

 

Legfrissebb hírek

Magyarország évtizedekre elköszönt, Salvatore Schillaci beköszönt – vb-videók

Minden más foci
2026.06.09. 14:49

Erste Liga: a Debrecen szerződést hosszabbított kapusával – hivatalos

Jégkorong
2026.06.09. 10:55

Úgy kezdett a magyar válogatott, mint labdarúgó-vb-n még senki – videók!

Minden más foci
2026.06.03. 11:18

Csata Santiagóban, magyar könnyek Buenos Airesben, aztán Irapuato...

Minden más foci
2026.06.02. 11:20

Inkább behelyezi, mint belövi: születésnapos az első magyar vb-gól!

Minden más foci
2026.05.27. 10:20

Jégkorong-vb: Kanada fél gőzzel is lemosta az olaszokat

Jégkorong
2026.05.16. 22:47

Nagy-Britannia a 2040-es években ismét olimpiát rendezhet

Egyéb egyéni
2026.05.06. 10:46

Erdély Csanád: Feljöttünk a víz fölé, és vettünk egy nagy levegőt

Jégkorong
2026.03.07. 09:35
Ezek is érdekelhetik