Az argentin labdarúgó-válogatott a világbajnokságon váratlanul szoros mérkőzésen 2–1-re legyőzte az F-csoport első mérkőzésén Bosznia-Hercegovinát. Muhamed Besic, a Ferencváros védője végigjátszotta a találkozót.
A TALÁLKOZÓRÓL BŐVEBBEN IDE KATTINTVA OLVASHAT!A TALÁLKOZÓRÓL BŐVEBBEN IDE KATTINTVA OLVASHAT!
VB 2014
F-CSOPORT
Argentína–Bosznia-Hercegovina 2–1 (1–0)
Rio de Janeiro, Maracana (Estádio Jornalista Mário Filho). Vezette: Joel Aguilar (salvadori)
Gólszerző: Kolasinac (3. – öngól), Messi (65.), ill. Ibisevic (85.)
| 1. Argentína | 1 | 1 | – | – | 2–1 | +1 | 3 |
| 2. Irán | 0 | – | – | – | 0–0 | 0 | 0 |
| 2. Nigéria | 0 | – | – | – | 0–0 | 0 | 0 |
| 4. Bosznia-Hercegovina | 1 | – | – | 1 | 1–2 | –1 | 0 |
Legfrissebb hírek

Nincs gól az első félidőben a svájci–bosnyák meccsen
Foci vb 2026
2026.06.18. 21:52

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik





