Anglia: Gerrard a vb-n búcsúzhat a válogatottól
A skótok elleni felkészülési mérkőzésre készülő Steven Gerrard utalást tett arra, hogy a jövő évi világbajnokságon ölti magára utoljára az angol nemzeti csapat mezét.
„Úgy hiszem, hogy ez lesz az utolsó idényem a válogatottban. Nem hiszem, hogy még két-három évig a válogatottnál maradhatok – mondta Gerrard sajtótájékoztatón. – Minden hátralévő mérkőzésből a maximumot akarom kihozni, mert egy év múlva talán már nem is leszek a képben."
A Liverpool 102-szeres válogatott középpályása szerint Jack Wilshere, az Arsenal fiatal játékosa lehet a következő tíz év vezére a „háromoroszlánosoknál.”
Legfrissebb hírek

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő
Foci vb 2026
2026.06.23. 23:30

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője
Foci vb 2026
2026.06.23. 21:17

Többet fizet, kevesebbet kap!
Foci vb 2026
2026.06.11. 09:42
Ezek is érdekelhetik




