Vb 2014: három kubai meglépett az „amerikai álmot hajszolni”

MTI MTIMTI MTI
2012.10.14. 07:20
Három játékos otthagyta a kubai labdarúgó-válogatottat a hazai győzelemmel zárult torontói világbajnoki selejtező előtt.

A karibi ország csapata 15 futballistával utazott a kanadai mérkőzésre, de a szövetségi kapitány, Alexander Gonzalez szűkszavú beszámolója szerint a stadionba már csak tizenegyen érkeztek meg. A plusz egy hiányzó állítólag betegség miatt nem tartott a többiekkel.

A selejtezőn így a kubai kispadon csak a szakvezető és technikai csapata ült.

A tréner utóbb arról beszélt, hogy gyakoriak az ehhez hasonló szökések a külföldre utazó kubai csapatok esetében, mert „egyesek az amerikai álmot hajszolják”.

„Nehéz helyzetbe került a válogatott, s nehéz nekem ezt kommentálnom” – nyilatkozott Gonzalez. A mérkőzést a kanadaiak nyerték 3–0-ra.

Legfrissebb hírek

Vb-történelem: Maradona szenved, gólt lő, őrjöng, majd...

Minden más foci
2026.06.21. 13:37

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Cristiano Ronaldo követte Messit, Pelé zseniálisat húzott – vb-videók

Minden más foci
2026.06.17. 13:54

Messinek annak idején 13 perc elég volt az első vb-gólhoz – vb-videók

Minden más foci
2026.06.16. 15:03

Benzema vb-történeti lövésétől Kiss László rekordjáig – vb-videók

Minden más foci
2026.06.15. 15:12

Amikor Sócrates doktor térdre kényszerítette a nagy Szovjetuniót – vb-videók

Minden más foci
2026.06.14. 13:30

Van Persie a spanyolok útjába repült; belga fricska Maradonáéknak – vb-videók

Minden más foci
2026.06.13. 10:37

Egy brazil ma lőtte be magát a focitörténelembe – vb-videók!

Minden más foci
2026.06.12. 15:00
Ezek is érdekelhetik