Remek hangulatban telt a dél-afrikai világbajnokságra készülő argentin válogatott legutóbbi edzése. A dél-amerikai gárda kétkapus tréninget tartott, amelynek végén a vesztes csapat tagjai „súlyos” büntetést kaptak a szövetségi kapitánytól, Diego Maradonától. Háttal, lehajtott fejjel kellett beállniuk a kapuba, a győztesek pedig mintegy 16 méterről vették célba őket.
| |
| |
Legfrissebb hírek

Messinek százéves szurkolója is akadt a lelátón
Foci vb 2026
2026.06.22. 21:27

Elkezdődött a második félidő!
Foci vb 2026
2026.06.22. 20:11

Argentína 1–0-ra vezet a félidőben
Foci vb 2026
2026.06.22. 19:53
Ezek is érdekelhetik



