Vb 2010: Gerrard nem Benítezre, hanem a vb-re figyel - Capello

2010.06.05. 21:37
Fabio Capello, az angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya meg van győződve arról, hogy Steven Gerrard nem foglalkozik azzal, hogy klubcsapatának menedzsere, Rafael Benítez távozik posztjáról. A középpályás minden idegszálával a válogatottra és a dél-afrikai világbajnokságra figyel.

„Steve rendben van. Nála van a telefonja, és itt van a média is. Tudja, hogy a következő szezonban már nem Rafael Benítez lesz klubcsapatának a menedzsere, de nem hiszem, hogy ez most zavarná" – nyilatkozta Fabio Capello.

„Most a világbajnoksággal foglalkozunk, nem a klubok dolgaival. Mindennap edzünk, és csak ez az, ami fontos" – mondta az angol válogatott szövetségi kapitánya.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
23 órája

Vb 2026: kifogásolják a gyep minőségét a döntő helyszínén

Foci vb 2026
Tegnap, 12:04

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
Tegnap, 9:21

Paraguayi kérdés: legális-e a mesterséges intelligenciát használni mérkőzés közben?

Foci vb 2026
2026.06.19. 09:42

Nyolcvanéves Fabio Capello, a futball olasz vasőrmestere

Népsport
2026.06.18. 08:54

Amikor Sócrates doktor térdre kényszerítette a nagy Szovjetuniót – vb-videók

Minden más foci
2026.06.14. 13:30
Ezek is érdekelhetik