Kim Dzsong Hun, az észak-koreai válogatott szövetségi kapitánya csapata Elefántcsontpart elleni veresége után elmondta, hogy még több területen is előre kell lépniük a jövőben.
„A következő vébére a játékosainknak fejlődniük kell az egyéni képességek terén. Mentálisan és fizikailag is erősödnünk kell. Amíg bírtuk erővel, jó volt a védekezésünk, de utána átjátszottak bennünket" – mondta a kapitány.
Legfrissebb hírek

Maradona a mennyben, majd a pokolban – vb-videók
Minden más foci
2026.06.25. 17:29
Ezek is érdekelhetik






