Csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik nélkül kezdte a Skócia elleni Európa-bajnoki csoportmérkőzése elleni edzését a magyar válogatott. Lapunk úgy értesült, hogy a Liverpool középpályása már pénteken sem edzett.
Legfrissebb hírek

Nem értékelik a skót humort a miami rendőrök
Foci vb 2026
2026.06.22. 16:18

Gyermeket vár Varga Barnabás kedvese
Légiósok
2026.06.21. 17:19

Az első perceket sajnálják a skótok
Foci vb 2026
2026.06.20. 03:56
Ezek is érdekelhetik







