Szoboszlai Dominik: Megyünk tovább, mert nagy dolgok várnak még ránk!

Szabó MiklósSzoboszlai Dominik: Nagy dolgok várnak még ránk (Fotó: Szabó Miklós)
A magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik Instagram-oldalán reagált nemzeti csapatunk Európa-bajnoki búcsújára.
„A cél a továbbjutás volt. Akartuk, küzdöttünk érte és nagyon közel voltunk, de végül sajnos nem sikerült a legjobb 16. Büszke vagyok a csapatra, mert nem adtuk fel, szó szerint az utolsó percig harcoltunk. Mindenkinek köszönjük az óriási támogatást, hogy mindig mellettünk vagytok! Megyünk tovább, mert nagy dolgok várnak még ránk! Magyarok!” – írta közösségi oldalán Szoboszlai Dominik.
Legfrissebb hírek

Gyermeket vár Varga Barnabás kedvese
Légiósok
2026.06.21. 17:19

Szűcs Tamás pozitív élményekkel tért haza a Famalicaótól
Légiósok
2026.06.17. 16:39

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52
Ezek is érdekelhetik





