Szoboszlai Dominik: Megyünk tovább, mert nagy dolgok várnak még ránk!

DOMONKOS BÁLINTDOMONKOS BÁLINT
2024.06.28. 11:36
Szabó MiklósSzoboszlai Dominik: Nagy dolgok várnak még ránk (Fotó: Szabó Miklós)
A magyar labdarúgó-válogatott csapatkapitánya, Szoboszlai Dominik Instagram-oldalán reagált nemzeti csapatunk Európa-bajnoki búcsújára.

„A cél a továbbjutás volt. Akartuk, küzdöttünk érte és nagyon közel voltunk, de végül sajnos nem sikerült a legjobb 16. Büszke vagyok a csapatra, mert nem adtuk fel, szó szerint az utolsó percig harcoltunk. Mindenkinek köszönjük az óriási támogatást, hogy mindig mellettünk vagytok! Megyünk tovább, mert nagy dolgok várnak még ránk! Magyarok!” – írta közösségi oldalán Szoboszlai Dominik.

 

Legfrissebb hírek

Priskin Tamás: Felvidéki születésűként példát mutathatok a gyerekeknek

Magyar válogatott
5 órája

Gyermeket vár Varga Barnabás kedvese

Légiósok
2026.06.21. 17:19

Szűcs Tamás pozitív élményekkel tért haza a Famalicaótól

Légiósok
2026.06.17. 16:39

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52

Bernd Storck: A 2016-os Eb-n mindenki mögénk állt, ezt sohasem felejtem el

Magyar válogatott
2026.06.14. 09:43

FIFA-világranglista: három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen

Magyar válogatott
2026.06.11. 13:40

Ki lesz a világbajnok? – tippeltek a magyar válogatott játékosai is

Foci vb 2026
2026.06.11. 13:28

„Most a feltöltődés kerül előtérbe” – Szoboszlai üzent a szurkolóknak

Magyar válogatott
2026.06.10. 16:10
Ezek is érdekelhetik