Akadályversennyel felvezetett labdás edzést tartott a magyar válogatott

(Fotó: MLSZ)
A Skócia elleni Európa-bajnoki csoportmérkőzés óta először tartott labdás edzést a magyar válogatott játékosainak Marco Rossi szövetségi kapitány. Az edzést jó hangulatú „akadályverseny” vezette fel, majd a keret egyik fele regenerációs munkát végzett, a másik fele labdás edzésen vett részt.
Legfrissebb hírek

Gyermeket vár Varga Barnabás kedvese
Légiósok
2026.06.21. 17:19

Szűcs Tamás pozitív élményekkel tért haza a Famalicaótól
Légiósok
2026.06.17. 16:39

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52
Ezek is érdekelhetik





