Eb 2020: már több mint 4 és fél millió jegyigénylés érkezett

MTI MTIMTI MTI
2019.06.21. 18:34
null
Budapesten négy mérkőzést rendeznek jövő nyáron (Fotó: AFP)
Egy hét alatt több mint 4.5 millió jegyigénylés érkezett a jövő nyári labdarúgó Európa-bajnokságra.

 

Az európai szövetség (UEFA) honlapjának közlése szerint a múlt szerdán megkezdődött regisztrációs időszak óta 190 országból érkezett belépővásárlási igény.

Az Európa 12 városában – köztük Budapesten – megrendezésre kerülő torna mérkőzéseit Angliából, Németországból, Oroszországból, Magyarországról, Hollandiából és Dániából szeretnék a legtöbben a helyszínen megtekinteni.

A legfőbb igény a londoni Wembley Stadionban megrendezésre kerülő döntőre érkezett. A tornára összesen hárommillió belépőt értékesítenek, az első igénylési időszak július 12-én zárul, az első sorsolást a jegytulajdonosokról július végén tartják.

A 24 csapatos tornát június 12. és július 12. között rendezik.

Legfrissebb hírek

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája

Minden más foci
2026.06.04. 23:53

Korszakos csapat-e már Luis Enrique PSG-je?

Bajnokok Ligája
2026.06.02. 10:09

Szabó Vilmos: Nem számítottunk ekkora sikerre a BL-döntő kapcsán

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 12:04

Marco Rossi az NS-nek: Budapest jelesre vizsgázott!

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:37

Fotó: a BL-győztes Paris Saint-Germain üzenetet hagyott maga után a Puskás Arénában

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 21:18

„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 13:05

A Puskás Aréna a Milan és az Inter legendáját is összehozta – videó

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:52

BL-döntő: az Arsenalon gúnyolódva népszerűsíti stadiontúráját a Chelsea

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:26
Ezek is érdekelhetik