H. Á. 2021.07.21 23:50 Frissítve: 2021.07.22 23:49

Csütörtöki sportműsor: Ekl-meccset játszik az Újpest és a Puskás Akadémia

A tokiói olimpia ugyan csak pénteken kezdődik hivatalosan, de a softballosok és a női labdarúgók után csütörtökön már a férfi futballistákra is mérkőzések várnak: a slágermeccs a brazil–német összecsapás lesz. Az Európa-konferencialiga második selejtezőkörében bemutatkozik az Újpest és a Puskás Akadémia, továbbá pályára lép a DAC, az NK Osijek és a Sepsi OSK is. Lesz még darts, tenisz és a vitorlások Kékszalag-versenye Balatonfüreden.

 

JÚLIUS 22., CSÜTÖRTÖK

OLIMPIAI PROGRAM, TOKIÓ

LABDARÚGÁS
1. FORDULÓ
A-CSOPORT
10.00:
Mexikó–Franciaország (Tv: Eurosport1, Tv: M4 Sport)
13.00: Japán–Dél-Afrika
B-CSOPORT
10.30:
Új-Zéland–Dél-Korea
13.00: Honduras–Románia (Tv: Eurosport2)
C-CSOPORT
9.30:
Egyiptom–Spanyolország
12.30: Argentína–Ausztrália
D-CSOPORT
10.30:
Elefántcsontpart–Szaúd-Arábia
13.30: Brazília–Németország (Tv: M4 Sport, Eurosport1)

SOFTBALL
CSOPORTKÖR
2.00:
Egyesült Államok–Kanada
5.00: Mexikó–Japán
8.00: Olaszország–Ausztrália

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

15.00: Ararat (örmény)–Slask Wroclaw (lengyel)
15.00: FK Asztana (kazah)–Arisz (görög)
16.30: AEL Limassol (ciprusi)–Vllaznia (albán)
17.00: FH Hafnarfjördur (izlandi)–Rosenborg (norvég)
17.30: FK Panevezys (litván)–Vojvodina (szerb)
18.00: Austria Wien (osztrák)–Breidablik (izlandi)
18.00: Kuopio PS (finn)–Vorszkla Poltava (ukrán)
18.00: Laci (albán)–Universitatea Craiova (román)
18.00: Molde (norvég)–Servette (svájci)
18.00: Olimpija Ljubljana (szlovák)–Birkirkara (máltai)
18.00: Qarabag (azeri)–Asdod (izraeli)
18.00: Szocsi (orosz)–Keshla (azeri)
18.00: FK Rigas FS (lett)–Puskás Akadémia, Jurmala (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
18.30: Dinamo Tbiliszi (grúz)–Maccabi Haifa (izraeli)
18.30: Dudelange (luxemburgi)–Bohemians (ír)
18.45: Elfsborg (svéd)–Milsami (moldovai)
18.45: Hammarby (svéd)–Maribor (szlovák)
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Zilina (szlovák)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–FK Liepaja (lett)
19.00: Dinamo Batumi (grúz)–BATE (fehérorosz)
19.00: FC Köbenhavn (dán)–Zsogyino (fehérorosz)
19.00: Gzira (máltai)–Rijeka (horvát)
19.00: Lokomotiv Plovdiv (bolgár)–Slovácko (cseh)
19.00: Petrocub (moldovai)–Sivasspor (török)
19.00: Viktoria Plzen (cseh)–Dinamo Breszt (fehérorosz)
19.00: Riga FC (lett)–Shkëndija (északmacedón)
19.00: Suduva (litván)–Raków (lengyel)
19.00: Teuta (albán)–Inter Escaldes (andorrai)
19.00: Spartak Trnava (szlovák)–Sepsi OSK (romániai) – élőben az NSO-n!
20.00: Arda (bolgár)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
20.00: HB Tórshavn (feröeri)–Buducsnoszt (montenegrói)
20.00: Shkupi (északmacedón)–Santa Clara (portugál)
20.15: Basel (svájci)–Partizani Tirana (albán)
20.30: FCSB (román)–Sahtyor Karagandi (kazah)
20.30: Gent (belga)–Valerenga (norvég)
20.30: Larne (északír)–Aarhus (dán)
20.30: Szutjeszka (montenegrói)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
20.30: Velez Mostar (bosnyák)–AEK Athén (görög)
20.45: Aberdeen (skót)–Häcken (svéd)
20.45: Hibernian (skót)–FC Santa Coloma (andorrai)
20.45: Linfield (északír)–Borac Banja Luka (bosnyák)
21.00: Újpest FC–Vaduz (liechtensteini), Szusza Ferenc Stadion  (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.00: Drita (koszovói)–Feyenoord (holland)
21.00: Dundalk (ír)–Levadia (észt)
21.00: Hajduk Split (horvát)–Tobol (kazah)
21.00: Partizan Beograd (szerb)–DAC (Dunaszerdahely, szlovákiai) – élőben az NSO-n!
21.00: Pogon Szczecin (lengyel)–NK Osijek (horvát) – élőben az NSO-n!
21.00: Valur (izlandi)–Bodö/Glimt (norvég)
21.30: Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–Fola Esch (luxemburgi)

ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00:
Detorit Tigers–Texas Rangers (Tv: Sport2)

DARTS
20.00:
World Matchplay, 6. nap (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1141 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP 250-ES TORNÁK

Mexikó, Los Cabos, kemény pálya
Horvátország, Umag, salakpálya
Svájc, Gstaad, salakpálya
WTA 250-ES TORNÁK
11.00: Lengyelország, Gdynia, salakpálya (Tv: Digi Sport2)
16.00: Olaszország, Palermo, salakpálya (Tv: Digi Sport1)

VITORLÁZÁS
9.00, 12.15, 15.45 és 20.00:
53. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj Balaton-kerülő verseny, Balatonfüred (Tv: M4 Sport)

 

2021.09.16 23:28:02

Európa-liga DEÁK ZSIGMOND

NS-VÉLEMÉNY. A »tisztes helytállás« ezúttal nem frázis, hanem valóság volt.

2021.09.16 16:51:45

Európa-liga CSELŐTEI MÁRK

A skótok már kettővel vezettek, majd négy gólt szerzett a Betis, mégis izgalmas lett a vége.

2021.09.16 17:10:01

Európa-liga NAGY ZSOLT (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Bátran és góllal kezdett Leverkusenben a magyar bajnok, de a hazaiak megfordították a mérkőzést.

2021.09.16 11:28:04

Európa-liga P. K.

Topligás klub ellen idegenben legutóbb az ETO tudott nyerni – 1991 óta ez csak a győrieknek jött össze.