Európa-liga: az UEFA megbüntette a PSV-t

2022.10.27. 15:05
null
Nem utazhatnak szurkolók Norvégiába (Fotó: AFP)
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) megtiltotta a PSV-nek, hogy a következő idegenbeli Európa-liga-mérkőzésére jegyeket adjon el, miután a múlt heti, Arsenal elleni londoni meccsen a szurkolói nem megfelelően viselkedtek.

Az UEFA csütörtökön, néhány órával a két csapat hollandiai találkozója előtt hozta nyilvánosságra döntését. A PSV legközelebb Norvégiában, a Bodö/Glimt vendégeként játszik idegenben, jövő csütörtökön.

Az eindhoveni klub 40 ezer eurós bírságot is kapott, mert a szurkolói különböző tárgyakat dobáltak, verekedtek és rongáltak a lelátón az Emirates Stadionban. Az egyesületnek 30 napon belül fel kell vennie a kapcsolatot az Arsenallal, hogy rendezzék a károkat.

Legfrissebb hírek

Európa-liga: a Ferencvárosra a holland Twente várhat a 2. fordulóban

Európa-liga
2026.06.17. 13:12

Megvannak az ETO, a Fradi, a Debrecen és a Paks lehetséges 2. fordulós ellenfelei

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:03

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost

Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa

Európa-liga
2026.06.16. 18:22

Szűcs Kornél csapatával csap össze a Ferencváros az El-selejtezőben

Európa-liga
2026.06.16. 17:11

BL, El: megvannak az ETO FC és az FTC lehetséges ellenfelei

Bajnokok Ligája
2026.06.16. 08:43

Gyakorlatilag eldőlt: marokkói vb-résztvevővel erősít a Bayern München

Foci vb 2026
2026.06.15. 12:05

Észak-Macedóniát is legyőzte a női röplabda-válogatott az Európa-ligában

Röplabda
2026.06.06. 20:09
Ezek is érdekelhetik