A profi pályafutását a Sportingban kezdő, majd a lisszaboni klubot a Videotonba igazolása előtt újból erősítő Marco Caneira örül, hogy a labdarúgó Európa-liga csoportkörében a fehérváriak mezében megmérkőzhet korábbi klubjával.
„Jó érzés, hogy visszatérhetek Lisszabonba, és farkasszemet nézhetek a Sportinggal, amelyben oly sok évet töltöttem el, és ahol oly sok barátom van – idézi a 33 éves portugál játékost az Európai Labdarúgó-szövetség hivatalos honlapja, az uefa.com. – Az a legfontosabb, hogy egész Európának megmutassuk: nem véletlenül jutottunk el a csoportkörbe. Itt bármi megtörténhet. Taktikailag igen erős csapatot alkotunk, és természetesen a továbbjutás reményében vágunk neki a küzdelemnek.”
Legfrissebb hírek

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost
Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa
Európa-liga
2026.06.16. 18:22

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33
Ezek is érdekelhetik




