Golf: Hahn Roland nyerte a versenysorozat harmadik állomását

2010.07.12. 22:04
Hahn Roland (Hahn Árpád, korábbi válogatott labdarúgó fia) nyerte az első magyar golf versenysorozat, a Kaefer-Heibl Golf Sztár Szuper Tour névre keresztelt meghívásos torna harmadik állomását, hétfőn a hencsei European Lakes Golf Clubban.

A szervezők tájékoztatása alapján a Pólus Palace Golf Club 21 éves játékosa 69 ütéses kiváló eredménnyel győzött. A második helyet az élete legjobbját nyújtó amatőr, Jakobi András szerezte meg 72 ütéssel, míg a harmadik helyen hármas holtverseny alakult ki az előző állomás győztese, Lugosi Tamás, Szigeti Csaba, valamint Herr Tamás között.

A sztárok versenyében ezúttal az olimpiai bajnok öttusázó Fábián László diadalmaskodott.

A sorozat következő versenyének július 26-án, hétfőn a balatonudvari Royal Balaton Golf Club ad otthont.