nemzetisport.hu 2018.10.03 11:07 Frissítve: 2018.10.03 11:44

Díjazás: ezeket a sportolókat ünnepelte a zuglói önkormányzat

A zuglói önkormányzat idén is ünnepélyes keretek között díjazta a kerületért sokat tett személyiségeket a helyi Zeneházban, akik között szép számú sportoló akadt.

Zugló Díszpolgára címet vehetett át többek között Szekeres Pál olimpiai bronzérmes, háromszoros paralimpiai bajnok tőr- és kardvívó, edző, valamint az olimpiai bajnok rövid pályás gyorskorcsolyaváltó négy tagja: Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang, Burján Csaba és Knoch Viktor.

Posztumusz Zugló Díszpolgára címben részesült például Török Bódog kézilabdázó, edző, az 1965-ös vb-győztes női válogatott mestere.

Zugló Sportjáért Emlékserleget kapott többek mellett Csányi Rajmund Eb-2., olimpiai 7. tornász, mesteredző, sportvezető, Kiss Balázs világbajnok birkózó és Nagy László kajakozó, sportvezető.

2021.06.09 11:27:49

Egyéb egyéni B. D. K.

A 28 éves Paige Spiranac fotóitól felrobban az internet!

2021.06.07 21:52:07

Egyéb egyéni nemzetisport.hu

Június 11-én három helyszínen, Győrben, Budapesten és Debrecenben rendezik meg a DigitalTesiLIVE programot. (x)

2021.06.06 06:51:47

Egyéb egyéni SZÖLLŐSI GYÖRGY

„A kamera jelenléte volt a legfontosabb garancia Öcsinek arra, hogy nem eshet bántódása.”

2021.06.05 08:39:00

Egyéb egyéni HOLMÁR ZOLTÁN

Párizsban a kard egyéni verseny döntőjében francia bírók előtt győzte le francia ellenfelét.

2021.06.01 16:50:35

Egyéb egyéni BERTA MIHÁLY, CSILLAG PÉTER

Karinthy Frigyes Kossuth-díjas fia a Ferencváros vízilabdázójaként két bajnoki bronzérmet nyert.