
40 ország 340 versenyzője nevezett a budapesti ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságra (Fotó: European Gymnastics/Fb)
Negyven ország 340 versenyzője nevezett a május 22. és 26. között a Papp László Budapest Sportarénában sorra kerülő olimpiai kvalifikációs ritmikus gimnasztika Európa-bajnokságra.
Az európai szövetség honlapjának pénteki híradása szerint 218 felnőtt és 122 junior versenyző szerepel majd a magyar fővárosban. A felnőtteknél az egyéni mellett az együttes kéziszercsapatok is versenyeznek, a fiatalabbak ezúttal csak egyéniben indulhatnak.
A magyar szövetség egyéniben három felnőtt és négy junior tornászt, valamint egy-egy tartalékot, a csapatversenyre pedig hat főt nevezett.
A kontinensviadal sorsolását jövő csütörtökön tartják.
Legfrissebb hírek

Ritmikus gimnasztika Eb: kihirdették a magyar keretet
Egyéb egyéni
2026.05.13. 18:37
Ezek is érdekelhetik







