
Illusztráció (Fotó: Kiss Annamarie)
Pádár Beáta lesz a főbírója a február 4-én kezdődő pekingi téli olimpián a rövid pályás gyorskorcsolyázók női versenyeinek – közölte az MTI.
„Phjongcshangban első asszisztensként vettem részt, most pedig óriási dolog, hogy Pekingben a női résznek én leszek a döntős bírója – fogalmazott a szakember hétfőn este az M4 Sport Sporthíradó című műsorában. – Bíráskodásban ez a csúcs.”
Pádár Beáta elárulta, hogy magyar bíró korábban nem kapott ilyen felkérést, de nem csupán emiatt számít különlegesnek az ő felkérése, ugyanis olimpián eddig még soha nem volt női főbíró a sportágban.
A pekingi téli játékok február 4-én kezdődnek.
Legfrissebb hírek

A NOB 2029-ben döntene a 2036-os játékok helyszínéről
Egyéb egyéni
2026.06.22. 18:03

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09

Népsport: hol volt még Budapest és a szuezi válság?
Népsport
2026.06.17. 14:23
Ezek is érdekelhetik




