Csupasport: túraappok, amiket érdemes kipróbálni

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2019.01.20. 17:55
Manapság bárhová megyünk, magunkkal visszük mobiltelefonunkat is. Amennyiben a készülék „okos” és van rajta mobilinternet, számos olyan alkalmazást tölthetünk le, amelyek segítségünkre lehetnek túráink során. A Csupasport összeszedett néhányat.

Egészen elképesztő, milyen szintre fejlődött az elmúlt két évtizedben a mobiltelefonos technológia. A kilencvenes évek során, a kétezres évek elején örültünk, ha hívást indíthattunk vagy SMS-t küldhettünk egymásnak, manapság okostelefonunk tudása akár megspórolhat egy túrahátizsákra való felszerelést. A Csupasport összegyűjtött néhány alkalmazást, amit külföldön nagyon imádnak a felhasználók, és akár itthon kipróbálva is megkönnyítheti az életünket.

Oldalunkon egy videóban megmutatjuk azt is, mit élnek át a profi barlangászok a sötétség világában, és utánajárunk annak, tényleg olyan erősek leszünk-e a spenóttól, mint annak idején szüleink mondták.

 

Legfrissebb hírek

Csaknem 90 ezer kilométer és több mint tízezer résztvevő a futókörök napján

Csupasport
2026.05.17. 14:25

Törőcsik Zsófia a május végén kezdődő budapesti vb-n is mindent belead

Csupasport
2026.05.15. 15:18

Mosolyogva és lelkesen teljesítették a Kört

Csupasport
2026.05.14. 08:46

Berlin Maraton: az idén is rajthoz áll a címvédő és világcsúcstartó Sabastian Sawe

Csupasport
2026.05.13. 13:50

Nikolics: Vargára nagy jövő várhat az AEK-nál; Szélig Viktor büszke a Volánnál eltöltött 10 évére

E-újság
2026.05.11. 23:25

Dibusz: Tudtuk, hogy meg kell nyernünk a kupát; Szilágyi Áron: Ne kongassuk a vészharangot!

E-újság
2026.05.10. 23:45

Teszteltük a kifejezetten futóknak készített innovatív okosórát

Csupasport
2026.05.08. 11:36

A cél, hogy régi fényében ragyogjon az Aranycipő; Gruber Zsombor: Nincs mese, meg kell nyernünk a kupát!

E-újság
2026.05.07. 23:40
Ezek is érdekelhetik