Csupasport: Dombi Tibor elásott pálinkája

Vágólapra másolva!
2019.01.09. 17:15
A Debreceni VSC korábbi futballistája, Dombi Tibor 2018 végén átmenetileg leállt a futással, a pihenőt elsősorban a kulináris élvezeteknek szentelte, illetve megtalálta az erdőben elrejtett szíverősítőt.

„A két ünnep között nem sokat mozogtam, igaz, a Paripa Csárda-túránkat most is megcsináltuk. Hogy mi az? Fejes Tamással, a Tankcsapda dobosával évek óta járunk ilyenkor enni egy jót, aztán kitaláltuk, menjünk gyalog – az nagyjából tizenhét kilométer séta. Olyanok lettünk, mint Forrest Gump, az idők során egyre többen csatlakoztak hozzánk.

Hülyéskedünk közben, egy üveg pálinkát elásunk az erdőben, és egy évvel később meg kell találnunk, hogy aztán ismét elrejtsünk egyet, amelyet majd 2019 végén kell kiásni – ha nem találjuk meg, így jártunk. Azért eddig mindig előkerült…”

További részletek a csupasport.hu weboldalon, ahol egyebek mellett kiderül még, hogy melyik is a legjobb csali. Csontkukac, esetleg szúnyoglárva, netalán különböző rovarok bábjai? Állandó vita a szakemberek körében.

Legfrissebb hírek

Liverpool: az első tétmeccs az első trófeáért; Dajka László: Szórakoztatni csak felszabadultan lehet

E-újság
2025.08.09. 23:45

Kós Hubert: Vagy nyerünk, vagy tanulunk; Fradi: az utolsó előtti lépés a BL-alapszakasz felé

E-újság
2025.08.05. 23:30

Siklósi Gergely: Nagyon akartam az aranyat; Lamin Colley duplája három pontot hozott a Puskásnak

E-újság
2025.07.27. 23:40

A végjátékban dőlt el, férfi vízilabda-válogatottunk is ezüstérmes; Különleges meccs vár Kecskés Ákosra Újpesten az NB I nyitányán

E-újság
2025.07.25. 00:00

Fel az aranycsatákra!; Muhari Eszter nyolc közé kerülne a párbajtőrözők csapatával

E-újság
2025.07.22. 23:09

Révész Attila: Az első hatba kerülés a cél a Kisvárdánál; Windecker József: Ha küzdünk, Kolozsváron is lehet keresnivalónk

E-újság
2025.07.16. 23:34

Sándor Tamás: A tulajdonosok nem tudják, ki vagyok; német győzelem a Magyar Derbyn

E-újság
2025.07.06. 23:40

Gyászol a sportvilág: elhunyt Diogo Jota; Hajszálon múlt, de keleti fölény lesz az NB I-ben

E-újság
2025.07.03. 23:10
Ezek is érdekelhetik