Vitorlázás: Érdi Mária hetedik lett Kielben
A Laser Radial hajóosztályban érdekelt Érdi Mária a hetedik helyen végzett a Kielben rendezett vitorlázó versenyen.
A magyar szövetség vasárnapi tájékoztatása szerint a Kieler Woche elnevezésű rangos regattán az éremfutamban hatodikként zárt az olimpikon versenyző, így érdemelte ki az összetett hetedik helyet.
Az Európa egyik legismertebb vitorlásversenyének számító eseményen az olimpiai Laser Standard osztályban Vadnai Jonatán 135 hajós közül a 11. helyet szerezte meg, míg Vadnai Benjamin 14. lett.
Korábban a huszonnégy hajós repülőhollandi versenyen a világbajnok Majthényi Szabolcs, Domokos András kettős ezüstérmet szerzett.
Legfrissebb hírek

Érdi Mária: A célunk, hogy a világ legjobbjai legyünk
Egyéb egyéni
2026.05.28. 14:00

Vitorlázás: Érdi Mária továbbra is az élen az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.20. 17:26

Vitorlázás: Érdi Mária az élre állt az ILCA Eb-n
Egyéb egyéni
2026.05.19. 18:08

ILCA Eb: Érdi Mária kilencedik az első nap után
Egyéb egyéni
2026.05.18. 19:35

Érdi Mária Eb-éremért megy az Adriára
Egyéb egyéni
2026.04.28. 11:32
Ezek is érdekelhetik



