Teke: magyar érmek Szerbiában és Ausztriában

MTI MTIMTI MTI
2013.01.08. 10:12
A magyar tekeválogatott tagjai két arany-, egy ezüst- és két bronzérmet szereztek az év első két, Szerbiában és Ausztriában rendezett nemzetközi versenyén.

A nem olimpiai sportágak sajtószolgálatának keddi tájékoztatása szerint a szerbiai Verbászon (Vrbasz) rendezett viadalon Kakuk Levente – 704 fás egyéni- és pályacsúccsal – győzött, megelőzve Zapletán Zsombort és Kiss Norbertet.

A Három Királyok Kupája elnevezésű bécsújhelyi versenyen egyéniben Nemes Attila, a Zalaegerszegi TK tekése diadalmaskodott 688 fás teljesítménnyel, míg a csapatok között a Répcelaki SE II bronzérmet szerzett.

A következő világranglista viadalt a hétvégén, Szegeden rendezik, erre keddig 160 sportoló nevezett.

Legfrissebb hírek

Kiss Norbert megint megcsinálta!

Egyéb autó-motor
2026.06.07. 19:24

Kiss Norbert: egy sima, egy szoros

Egyéb autó-motor
2026.06.06. 19:45

Kiss Norbert négy futamból három győzelemmel kezdett a kamion Eb-n

Egyéb autó-motor
2026.05.31. 19:47

Gyorsasági kamion Eb: Kiss-duplával kezdődött a szezon

Egyéb autó-motor
2026.05.30. 19:48

Ünnepelt az NVESZ: a nem olimpiai sportágak kiválóságait köszöntötték

Egyéb egyéni
2026.01.30. 22:58

Videó: versenyzők vették birtokba a hófödte Hungaroringet

Egyéb autó-motor
2026.01.16. 12:52

Gyorsasági kamion Eb: győzelemmel és nyolcadik hellyel zárta az idényt Kiss Norbert

Egyéb autó-motor
2025.10.05. 18:01

Kiss Norbert: büszke vagyok rá, hogy honnan indultam és mit értem el

Egyéb autó-motor
2025.09.23. 14:41
Ezek is érdekelhetik