Szabadkártyásként meghívást kapott a szeptember 6. és 8. között Kuala Lumpurban rendezendő női Világkupára, a legjobbak seregszemléjére Póta Georgina.
Póta Georginán kívül csak két európai vehet részt a Világkupán. A 3B Berlin olimpiára készülő légiósa előtt legutóbb, 2002-ben Tóth Krisztina indulhatott magyar színekben a rangos tornán.
Legfrissebb hírek

Póta Georgina: A pingpong újra menő lehet, mint régen
Egyéb egyéni
2026.05.21. 14:45
Ezek is érdekelhetik






